Našich více než 6 000 zaměstnanců je oddáno globální technologické revoluci.

To, co děláme u UCT, mění svět. UCT se nepřímo dotýká čipů, které míří do každého chytrého telefonu a chytrého auta a které jsou užity při využívání síly umělé inteligence v téměř každém aspektu našeho každodenního života.

Proč pracovat u UCT?

S rychle se vyvíjejícím průmyslem, ve kterém pracujeme, a s vynikajícím týmem, který jsme sestavili, je společnost UCT vzrušujícím, dynamickým místem. Angažujeme se v permanentní inovaci, zpochybňujeme status quo a každý den překonáváme očekávání zákazníků.

ako zaměstnanci UCT budete povzbuzováni k tomu, aby se vám dařilo jako jednotlivcům a jako hodnotným členům podporujícího týmu. Užijete si konkurenceschopný program benefitů. S pobočkami po celém světě budete součástí organizace, která si cení diverzity a inkluze.

Pokud jste týmový hráč s neutuchající snahou uspět a se silným smyslem pro zajištění spokojenosti zákazníka – připojte se k nám!

why UCT

Tyto hodnoty jsou v naší firemní kultuře ústřední a sjednocují nás v tom, jak přistupujeme k našim zákazníkům, dodavatelům, našim komunitám a sobě navzájem. Náš úspěch je založen na společném závazku k těmto základním hodnotám.

Satisfied employees

Zaměstnanci jsou naším hlavním trumfem

Caring

Integrita a respekt

Ribbon

Neutuchající snaha uspět

Idea

Kritické myšlení

Handshake

Efektivní týmová práce

Scales

Strategická rovnováha