OSTATNÍ POŽADAVKY NA VÝROBU NA TRHU

UCT je preferovaný partner v oblasti zdravotnických zařízení, průmyslové výroby a výzkumu. Tato odvětví vyžadují takové dodavatele zařízení, kteří zajistí více než pouhou výrobu - potřebují partnera, který umí poskytnout široké spektrum schopností a dovedností počínaje odbornými znalostmi v oblasti konstrukce a designu až po zavádění nových produktů na trh, s bezkonkurenční schopností sestavovat dodavatelské řetězce a vyvažovat požadavky na vysoce kvalitní materiály s nízkorozpočtovým sourcingem.

Vyrábíme nesrovnatelně přesné, rychlé, kvalitní a snadno ovladatelné stroje.

VÝROBNÍ ŘEŠENÍ UCT PRO ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

Zdravotnické společnosti svěřují výrobu svých zdravotnických zařízení s požadavky na jedinečnou přesnost, rychlost a kontrolu právě nám. Důraz na prvotřídní kvalitu, která nám na trhu udělala dobré jméno, zaručuje dodání veškerých možných řešení pro výrobu zdravotnických zařízení, zahrnujícího jak klinický diagnostický hardware, tak i roboticky ovládaná chirurgická zařízení pro chirurgické vozíky. Pokud jde o komplexní integraci a testování, konstrukci a přesnou výrobu - selhání neexistuje - UCT je zaměřeno na váš úspěch.

PRŮMYSLOVÁ VÝROBNÍ ŘEŠENÍ UCT

Nejinovativnější produkt na světě se nikdy nedostane na trh, pokud nebude vyroben stejně inovativními systémy. Jsme globálním výrobcem přesných technologií, které dodávají právě tuto systémovou komplexitu. Díky vysoké kvalitě, přesným strojům a globálním outsourcingovým výrobním schopnostem nabízíme našim zákazníkům z oblasti průmyslové výroby to nejlepší z obou světů - vysokou komplexnost, nízkou objemovou výrobu s vysokou kvalitou a nízké náklady. Konstrukci a design, integraci a testování průmyslových výrobních systémů nechte na nás!

ŘEŠENÍ UCT V OBLASTI VÝZKUMU

Pyšníme se skvělou reputací ve výrobě vysoce komplexních, precizních výrobků pro výzkumný průmysl. Nabízíme širokou škálu služeb, od konstrukčních řešení přes integraci až po testování - naši odborníci zajistí navržení a výrobu vašich produktů tak, že budou splňovat veškeré standardy a vaše představy. Jsme rovněž schopni řídit změny, které se vyskytnou na poslední chvíli, a to bez kompromisu zvýšení nákladů nebo změny harmonogramu - to z nás činí nezbytným partnerem v oblasti výzkumu.

Komplexní integrace

Komplexní sestavy zakázkových robotových buněk, výrobní zařízení

Integrace rámů

Rozvody energií a řízení

Zakázková výrobní zařízení

Vývoj softwaru PLC

Integrace vision systémů

Testování systému

Mechanická a elektrická funkčnost a verifikace

Testování cyklu a kvalifikace produktu

Testování převzetí z továrny

Kontrola těsnosti

Vakuová celistvost

Konstrukce

Návrh a konstrukční řešení pro výrobu, montáž a cenová řešení

Kontrola a validace návrhu

Vývoj nového produktu

Návrh výrobku

Návrh konstrukce a automatizace

Řízení změn a správa dat o produktech

Systémy termického řízení

Výroba

Rámy

Povrchová úprava, pokovování a práškové lakování

Obrábění

Oplechování

Svařování / spojování

3D tisk

Obsah této stránky je pouze v anglickém jazyce.

Souhlasit | Ukončit