Vedení

Jim Scholhamer , , , Výkonný Ředitel

Před příchodem do UCT na pozici generálního ředitele pracoval Jim Scholhamer jako vícepresident a generální ředitel divize Applied Materials, Inc. společnosti Applied Global Services (2010 až 2014) a ve společnosti Display and Glass Products Groups (2006 až 2010). Během svého působení v těchto společnostech sehrál klíčovou roli při zlepšování firemních výsledků na trhu s 200mm polovodiči a displeji. Právě v roce 2008, kdy vedl výrobu displejů, dosáhla skupina ročního obratu $ 1 miliardy, což představovalo největší vzestup v historii skupiny. V rámci skupiny inicioval Scholhamer v tomto odvětví zavádění nových trendů, jakými byli například OLED, dotykové obrazovky pro tablety, počítače a chytré telefony. Před vstupem do společnosti Applied Materials zastával J. Scholhamer pozici technického ředitele a vrchního provozního ředitele společnosti Applied Films Corporation. Na University of Michigan získal titul bakaláře strojírenství.

Sheri Savage , , , Senior Vicepresidentka, Finanční Ředitelka

Sheri Savage pracuje na pozici finanční ředitelky od 7. července 2016. V dubnu 2009 nastoupila do společnosti nejprve do funkce vrchní ředitelky financí. Před nástupem do UCT zastávala S. Savage ve společnosti Credence Systems Corporation několik funkcí - firemní kontrolorka a místopředsedkyně financí nebo ředitelka interního auditu. Ještě před tím pracovala S. Savage na různých účetních a finančních pozicích ve společnostech Protiviti a KLA-Tencor Corporation. Byla také manažerkou divize účetnictví rizikových obchodních procesů ve společnosti Arthur Anderson LLP.

S. Savage získala titul bakaláře věd v manažerské ekonomii na University of California v Davisu.

Mark G. Bingaman , , , Senior Vicepresident, Globální řízení materiálů a dodavatelského řetězce

Mark G. Bingaman pracuje na pozici Senior Vice President řízení dodavatelského řetězce a globálních materiálů od února 2010. Před příchodem do UCT byl výkonným ředitelem společnosti Applied Materials Inc., kde měl na starosti výrobního lokality Tainan a Tchaj-wan. Kromě toho zastával Mark G. Bingaman několik funkcí ve společnostech Aeroquip-Vickers a McDonnell Douglas, včetně pozice vicepresidenta pro globální řízení dodavatelského řetězce a vicepresidenta operací pro McDonnell Douglas Helicopter Company.

M. G. Bingaman vlastní titul bakaláře věd v účetnictví na University of Missouri a magistra věd v manažerských informačních systémech na Southern Illinois University.

Ron D'Ercole , , , Senior Vicepresident Kvality

Ron D'Ercole působí jako senior vicepresident globální kvality od roku 2016. Pan D'Ercole nastoupil do společnosti UCT již v prosinci 2014 jako viceprezident kvality. Před nástupem do společnosti UCT čerpal D'Ercole zkušenosti v oblasti průmyslu polovodičových zařízení ve společnostech jako Lam Research a Novellus Systems, kde působil více jak 15 let na vedoucích pozicích, jako např. korporátní kvalita a služby, globální náhradní díly a zajišťování a udržování kvality ve společnostech. Kromě jiného Ron rovněž pracoval ve společnosti LSA Anodic Technologies, ve které byl jejím zakladatelem a vedoucím operačním důstojníkem. Ron D'Ercole je držitelem bakalářského titulu z chemického inženýrství na University of California Berkley a magistrem obchodní administrativy na University of San Francisco.

Deborah Hayward , , , Senior Vicepresidentka Prodeje/ ÚČETNICTVÍ/ SPRÁVA ÚČTŮ

Deborah Hayward byla jmenována senior viceprezidentkou globálního účetnictví v lednu 2007 a vicepresidentkou obchodu v říjnu 2002. Hayward nastoupila do společnosti UCT na pozici Account Manager pro nové a rozvojové zákazníky v roce 1995. Do funkce obchodní ředitelky byla zvolena v roce 1998 a v lednu 2001 povýšena na pozici Senior Sales Director. V této funkci byla zodpovědná za veškerý prodej a správu účtů.

Před svým působením v UCT strávila 10 let ve společnosti Brooks Instruments v různých řídících funkcích jako je vedoucí zákaznického servisu nebo vedoucí účetního oddělení. Studovala Business management na California State University v Haywardu.

Michael Henderson , , , Senior Vicepresident Inženýrství

Michael Henderson má více než 25leté zkušenosti ve vedoucích pozicích Výzkumu a vývoje, vývoje procesů a řízení výroby v oblasti high-tech strojírenství. V předchozích společnostech, jakými byli firmy jako Seagate, Avaya, Modumetal a Grote Industries, zodpovídal za celosvětový agresivní vývoj produktů a výrobních ploch, úpravy výrobních lokalit a řízení partnerů pro outsourcing. M. Henderson vlastní titul magistra věd z fyziky, kterého získal na University of Minnesota.

David Speirs , , , SENIOR Vicepresident, Obrábění

David Speirs působí jako senior viceprezident pro Severní Ameriku od roku 2010. V polovodičovém průmyslu (Semiconductor Capital Equipment) pracuje již více než 20 let a má mnohaleté manažerské zkušenosti z oblastí výroby, kvality a provozu. Speirs vstoupil do společnosti UCT v roce 2006, aby spravoval akviziční činnost společnosti UCT Seiger Engineering. Pomáhal UCT rozšířit skupinu nových produktů v rámci celé globální organizace. Před nástupem do společnosti UCT byl zaměstnán rovněž jako vicepresident firemních operací ve společnosti Metara Inc., která byla založena jako start-up podnik vyrábějící zařízení pro chemickou metrologii v odvětví polovodičů. Během jeho 10letého působení ve společnosti Novellus Systems působil na několika manažerských pozicích, včetně řízení výroby, operační kvality a řízení CVD/ PVD. David Speirs je držitelem titulu SCOTEC v elektrotechnice na Stow College of Engineering.

JOAN STERLING , , , SENIOR VICEPRESIDENTKA LIDSKÝCH ZDROJŮ

Joan Sterling působí v UCT jako senior vicepresidentka pro globální lidské zdroje od roku 2016. Sterling se stala členkou společnosti UCT v březnu 2013 a pracuje zde jako ředitelka globálních lidských zdrojů, kam přináší své 20leté zkušenosti s lidskými zdroji z oblasti mediální zábavy, high tech firem a bankovnictví. Před nástupem do UCT byla Sterling ředitelkou lidských zdrojů pro inženýrské a vysílací operace satelitního rozhlasu SiriusXM, později pracovala ve společnosti Hitachi Data Systems jako výkonná konzultantka pro řízení změn v rámci globálního redesignu IT. Joan byla rovněž vicepresidentkou lidských zdrojů pro skupinu spotřebitelských úvěrů ve společnosti Wells Fargo a působila v řadě vedoucích pozic ve společnosti Hewlett Packard, kde hledala lokality pro lidské zdroje a stanovovala funkce personálu, náhrady, přínosy, školení a rozvoj zaměstnanců. Byla ředitelkou strategického plánování lidských zdrojů ve společnosti First Energy Corporation. V Hewlett Packard Enterprise pracovala jako správní ředitelka pro oblast lidských zdrojů na středozápadě.

Joan Sterling je držitelkou bakalářského titulu věd v podnikání na DePaul University a magistrou umění v organizačním rozvoji na Loyola University.

JOE WILLIAMS , , , SENIOR VICEPRESIDENT, ŘÍZENÍ OBCHODNÍCH VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY

Joe Williams vstoupil do společnosti UCT v únoru 2015 v rámci akvizice se společností Marchi Systems. Nadále pokračuje ve vedení společnosti Marchi a od října 2016 působí rovněž jako senior vicepresident pro řízení obchodních vztahů se zákazníky. Williams byl v době akvizice prezidentem společnosti Marchi Systems a předtím pracoval v UCT jako vicepresident pro rozvoj nových obchodů. Williamsovy zkušenosti z průmyslu polovodičových zařízení také pocházejí z jeho vedoucích pozic viceprezidenta pro vývoj a inženýrství ve společnosti AIT Corporation (získal v UCT), vicepresidenta pro inženýrství a provozní činnosti ve společnosti Integrated Flow Systems a inženýra mechanického designu ve společnosti Watkins-Johnson.

Joe Williams je držitelem titulu bakalář věd v oboru strojírenství na North Carolina State University.

Představenostvo

Clarence L. Granger , ,

Clarence L. Granger pracuje jako člen představenstva UCT od května 2002 a jako jeho předseda od října 2006. Do společnosti UCT nastoupil v roce 1996 a v rámci společnosti zastával celou řadu funkcí - provozní ředitel nebo výkonný vicepresident pro provoz - a dvanáct let sloužil v UCT jako výkonný ředitel. Před nástupem do UCT pracoval Clarence L. Granger ve výkonných funkcích společnosti Seagate Technology, HMT Technology, a Xidex, včetně funkce výkonného ředitele ve společnosti HMT Technology od 1993 do 1994. Granger získal titul bakaláře průmyslového inženýrství na University of California v Berkeley a titul magistra průmyslového inženýrství na Stanford University.

Clarence L. Granger má v představenstvu UCT velký přínos díky svým detailním znalostem obchodu a podnikání, strategií, lidí, provozu, konkurence a finanční situace. C. L. Granger je uznávaným výkonným vedoucím a znalcem v oblasti celosvětové sítě zákazníků, průmyslu a vládních vztazích.

Jim Scholhamer , , , Výkonný Ředitel

Před příchodem do UCT na pozici generálního ředitele pracoval Jim Scholhamer jako vicepresident a generální ředitel divize Applied Materials, Inc. společnosti Applied Global Services (2010 až 2014) a ve společnosti Display and Glass Products Groups (2006 až 2010). Během svého působení v těchto společnostech sehrál klíčovou roli při zlepšování firemních výsledků na trhu s 200mm polovodiči a displeji. Právě v roce 2008, kdy vedl výrobu displejů, dosáhla skupina ročního obratu $ 1 miliardy, což představovalo největší vzestup v historii skupiny. V rámci skupiny Scholhamer inicioval v tomto odvětví zavádění nových trendů, jakými byli například OLED, dotykové obrazovky pro tablety, počítače a chytré telefony. Před vstupem do společnosti Applied Materials zastával J. Scholhamer pozici technického ředitele a vrchní ho provozního ředitele společnosti Applied Films Corporation. Na University of Michigan získal titul bakaláře strojírenství.

David T. Ibnale , ,

David Ibnale působí jako člen představenstva UCT od listopadu 2002 a zároveň zastává pozici vedoucího partnera pro spolupráci s Augusta Columbia Capital Group. Před svým nástupem do Augusta Columbia, pracoval od roku 2008 do 2011 jako výkonný ředitel společnosti TPG Growth a mezi roky 1999 a 2008 jako investiční specialista-profesionál a partner společnosti Francisco Partners. Před nástupem do firmy Francisco Partners působil D. Ibnale u společností Summit Partners a Morgan Stanley. Byl členem správních rad řady technologických společností, jakými jsou například Artel, PowerPlan Consultants, Metrologic Instruments, Vitronics-Soltec a Mitel Communications. D. Ibnale je rovněž členem správní rady divadla American Conservatory Theater. David Ibnale vlastní bakalářský titul z veřejné politiky, magisterský titul v mezinárodní rozvojové politice ze Stanford University a také M.B.A. ze Stanford University Graduate School of Business.

David Ibnale poskytuje představenstvu odborné informace z oblasti podnikových financí, účetnictví a strategie, což vede k důkladnému pochopení řízení společnosti UCT včetně investičních a strategických návrhů, které splňují požadavky růstu.

Leonid Mezhvinsky , ,

Leonid Mezhvinsky působí jako člen představenstva UCT od února 2007. Mezi roky 2006 a 2007 pracoval jako prezident společnosti, po čemž následovala akvizice se Sieger Engineering, Inc. Má více než dvacet let zkušeností s řízením společnosti a podrobné znalosti v prodeji strojů, elektromechanických sestav a systémové integrace s využitím polovodičů, lékařských a biotechnologických OEM produktů. Před nástupem do UCT pracoval Leonid Mezhvinsky na pozici prezidenta a generálního ředitele společnosti Sieger Engineering, Inc., kam nastoupil již v roce 1982. L. Mezhvinsky obdržel titul obdobný titulu bakaláře v oblasti průmyslové automatizace na College of Industrial Automation v Oděse na Ukrajině.

Leonid Mezhvinsky předává představenstvu odborné znalosti v oblasti řízení a výroby v rámci polovodičového průmyslu a technologické postřehy včetně znalostí v řízení výroby.

Emily Liggett , ,

Emily Liggett působí jako členka představenstva UCT od května roku 2014. V současné době je generální ředitelkou společnosti NovaTorque, kam nastoupila v březnu 2009. Má třicetileté zkušenosti na pozicích jako jsou designérka-inženýrka, technologická specialistka a výkonná manažerka firmy. Emily Leggett pracovala dříve jako generální ředitelka ve společnostech Apexon, Capstone Turbine a Elo TouchSystems. Před touto funkcí se věnovala oblastem prodeje, marketingu, provozu a obecnému řízení ve společnosti Raychem Corporation, včetně divize GM Raychem Telecommunications. Má za sebou několik mezinárodních zkušeností; pracovala ve Švýcarsku u firmy EPFL, v Austrálii u společnosti McKinsey, v Japonsku u TouchPanel Systems a v Belgii pro European Community Task Force for Industrial Innovation. Emily Leggett vlastní titul bakaláře z chemického inženýrství na Purdue University, titul magistra výrobních systémů a M.B.A. ze Stanford University.

Emily Liggett hledá pro představenstvo nové možnosti, jak uvádět na trh nové produkty založené na nejnovějších technologiích, v čemž je velmi úspěšná již mnoho let své kariéry. Kromě toho se Emily Liggett věnuje mezinárodní perspektivě, odbornému řízení, prodeji, marketingu a výrobě.

Thomas T. Edman , ,

Thomas T. Edman se připojil k představenstvu UCT v červnu 2015. V současné době je generálním ředitelem společnosti TTM Technologies, Inc. a byl členem jejího představenstva od roku 2004. T. Edman dříve působil jako předseda a člen představenstva společností Flextech a American Electronics Association (AeA). Ve společnosti Applied Materials Inc. zastával celou řadu výkonných funkcí včetně pozice vicepresidenta a generálního manažera v AKT Display Business Group a vicepresidenta v Corporate Business Development. Od roku 1998 působil jako president a CEO ve společnosti Applied Films Corporation a to až do akvizice společnosti Applied Materials v roce 2006. Thomas T. Edman rovněž působil jako generální ředitel divize High Performance Materials společnosti Marubeni Specialty Chemicals, Inc. Thomas T. Edman vlastní bakalářský titul ve východoasijských studií (Japonsko) z Yale University a M.B.A. z Wharton School na University of Pennsylvania.

Pan Edman přináší představenstvu znalosti získané z četných obchodních styků a zkušenosti z technologického průmyslu. Firmu podporuje především díky svým hlubokým vědomostem z celé řady významných technologických společností a funkcí, které v nich dosáhl jako např. generální ředitel veřejné obchodní společnosti. T. Edman má také rozsáhlé zkušenosti z asijského obchodního prostoru a se záležitostmi týkajícími se kompenzačních řízení.

Barbara V. Scherer , ,

Barbara V. Scherer se připojila k představenstvu UCT v červnu 2015. Je rovněž členkou představenstva společnosti NETGEAR, Inc. a ANSYS, Inc. Od roku 2004 pracovala jako ředitelka společnosti Keithley Instruments, Inc. a to až do své akvizice v roce 2010. Barbara má rovněž mnoho zkušeností ze správních rad neziskových organizací. Barbara V. Scherer je v současné době soukromou investorkou. Od roku 1998 do 2012 zastávala pozici senior vicepresidentky a finanční a správní ředitelky společnosti Plantronics, Inc., kde odpovídala za veškeré aspekty finančního řízení podniku, jakož i informační technologie, právní otázky a vztahy s investory. Před jejím zaměstnáním v Plantronics zastávala v rozmezí jedenácti let vedoucí manažerské pozice v oblasti průmyslu, spolupracovala s firmou The Boston Consulting Group a byla členkou týmu podnikových financí Arco. Barbara V. Scherer vlastní bakalářský titul z University of California v Santa Barbaře a M.B.A. ze School of Management na univerzitě v Yale. S kariérou trvající více než 30 let, zahrnujících i 25 let ve vedoucích finančních funkcích technologického průmyslu, přináší B. Scherer firmě UCT praktický a strategický pohled do komplexních účetních výkazů a otázek řízení a vypracovává významné provozní analýzy.

Obsah této stránky je pouze v anglickém jazyce.

Souhlasit | Ukončit